Tibiabc - Zabawa jak na OT, klimat jak z Real.

Tibiabc - Wszelkie prawa zastrzeżone

Ogłoszenie

Niedługo oficjalny start! Co za tym idzie? Nowy szablon, Nowy... po więcej czytaj w Aktualności

#1 01-07-2009 13:14:27

Maciek12

http://img4.imageshack.us/img4/7665/vipv.gif

Zarejestrowany: 01-07-2009
Posty: 21
Punktów :   

Poradnik (4-4) Sorcerer

1) Czy gra sorcererem bez Pacc'a ma wogóle jakiś sens, czy będę dużo wychodził na - z expienia?
To zależy czy chcesz wbic 50lvl czy 200. Jak 200 to nie ma zbytnio sensu, a jak chcesz grac tak do 50-100lvl'u to spoko mozna na facc
2) Czy opłaca mi się dalej trenować Mlvl? Jak tak to do którego
Trenuj w trakcie expienia xD
3) Gdzie poza rotami w venore może bez problemu expić 17 sorek (nie wliczając w to trolli, swamp trolli, i innych potworków 30 exp lub mniej)
Cyclopy na poh, obok thais
4) Jakiego seta nosic? Czy plate set na początek wystarczy czy może od razu przesłać sobie blue seta z Palka?
hmm, Ja bym sobie przesłał blue seta
5) Sorcerer jest na świecie non-pvp, ma to jakiś sens?
nie nawidze non-pvp, dla mnie nie ma to sensu. Sorkiem fajnie sie pkuje, jak dla mnie tylko pvp
6) Używać tylko wanda, czy wspomagać się runami (od kiedy nosić przy sobie mana potiony?)?
manapotiony nosi nawet od 10lvl'a, a wali tylko wandem, a runki w zapasie, jakby się na ciebie rzuciło kilka cyckow
7) Czy sorcerer może z powodzeniem expić na dragach, dragon lordach czy raczej jest "dodatkiem" do huntu?
może z powodzeniem expic na dragach i dl'ach z pacc(Exori vis itp)
8) Od jakiego levela gra sorkiem będzie już nudna na Facc'u?
Nie wiem
9) Czy sprzedawanie run jest opłacalne po update, czy stwarzać je tylko na swoje potrzeby?
Tylko na swoje potrzeby
10) Co z summonami opłaca się z nimi expic???
z monkami na pohu opłacaly jest exp

Krótkie, ale zawsze coś

Offline

 

#2 01-07-2009 14:10:41

Masterixy

http://img54.imageshack.us/img54/8196/uzytkownik.png

Zarejestrowany: 01-07-2009
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poradnik (4-4) Sorcerer

Admin ma lepsze, ale to tez ujdzie, mi pomoglo Daje 7/10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonballextra.pun.pl www.arsbellum.pun.pl www.powstancy.pun.pl www.timik.pun.pl www.progta.pun.pl